מנוף סל אדם

מנוף סל אדם הוא מנוף שמותקן על משאית, טנדר או טרקטור. מנופי עם סלי אדם מורכבים מזרוע הידראולית או זרוע מפרקית, ובקצה הזרוע הזו מורכב סל שיכול לשאת משקל של אדם אחד, או של מספר אנשים.
זהו המנוף הפופולרי ביותר לעבודות בגובה, שכן הוא כולל סל מתכת חזק ועמיד שיכול לשאת משקלים כבדים.
 מנופי סל אדם מאפשרים לבצע מגוון עבודות בגובה, ולסיים אותן ביעילות, במהירות ובאופן בטיחותי במיוחד.

מתי יש צורך במנוף סל אדם?

השכרת מנוף סל אדם מתאימה למגוון עבודות בגובה: ביצוע עבודות תחזוקה ותיקון במבנים, העברות דירה, עבודות שיפוץ, עבודות ניקיון בגובה, עבודות גיזום עצים, עבודות בתחום החקלאות, עבודות חשמל, ועוד.

ישנם מגוון סוגים של מנופי סל אדם, וכל אחד מתאים לעבודה אחרת – בהתאם לגובה שצריך להגיע אליו והמשקל שהסל צריך לשאת. ישנם מנופי סל אדם שיכולים להגיע לגובה של מטרים ספורים בלבד, בעוד שישנם מנופים שיכולים להגיע לגובה של כמה עשרות מטרים. בנוסף, ישנם סלים שמתאימים לאדם אחד בלבד, בייחוד כאשר מדובר בעבודות פשוטות יחסית. לעומת זאת, ישנם סלים שמתאימים לנשיאה של יותר מאדם אחד, והם מתאימים לעבודות מורכבות יותר.

כדי ליהנות מהיתרונות של עבודה עם מנוף סל אדם (בטיחות, יעילות ומהירות), חשוב לבחור במנוף שמתאים לצרכים שלכם. בנוסף, יש לחבר את המנוף לכלי רכב חזק שמתאים לעבודה, ויכול להתייצב במקומו באופן מיטבי. בחברת יריב שרעבי זמינים לכם מגוון של מנופי סל אדם איכותיים, חזקים ובטיחותיים במחירים נוחים. הצוות שלנו זמין לספק לכם שירותי מנוף סל בהתאמה אישית, ובלוח הזמנים הנדרש, על מנת שתוכלו להוציא לפועל פרויקטים על הצד הטוב ביותר, ובזמן הנדרש.

Open chat