מנוף זרוע

מנוף זרוע מהווה את אחד מהאמצעים היעילים ביותר לשינוע של ציוד ותכולת דירה, וכן לשינוע של חומרי בניין.
חברת יריב שרעבי מספקת שירותי השכרת מנוף זרוע, וכן עבודות מנוף זרוע, לכל המגזרים ובכל רחבי הארץ.
המנופים שלנו הם המתקדמים והחדישים ביותר בשוק, עם עמידה בתקני הבטיחות והאיכות המחמירים ביותר.
עבודה עם ציוד כבד או עבודות בגובה דורשות ציוד מיוחד, ובכל הנוגע לשימוש במנוף שנמתח לגובה רב – חשוב לנקוט בכל משנה זהירות.
חברתנו מספקת מנופי זרוע איכותיים במיוחד למגוון עבודות ברחבי הארץ.

מתי יש צורך במנוף זרוע?

מנוף זרוע משמש למגוון עבודות במגזר הפרטי וגם הציבורי, לרבות:

ענף הבנייה, הקבלנות והשיפוצים – מנוף זרוע משמש לנשיאה ושינוע של ציוד קל עד כבד באתרי בנייה. ניתן להשתמש במנוף למגוון מטרות, ואצלנו ניתן לשכור מנופים ממגוון סוגים ועבור עבודות במגוון גבהים. מלבד בנייה של מבנים חדשים, מנוף זרוע יכול לשמש גם לפרויקטים בתחום הקבלנות והשיפוצים – לרבות תמ"א 38, ושיפוץ של מבנים פרטיים. בתחום הזה, ניתן לשנע באמצעות מנוף זרוע פריטים רבים, במקום לשכור מספר משאיות הובלה.

עבודות ציבוריות ופרטיות – מנופים משמשים לעיצוב נופים, ניקוי של אזורים גבוהים במבנים, גיזום עצים, תליית שלטי חוצות, חברות סלולר ותקשורת, וכיו"ב. לכן, מנוף זרוע יכול לשמש את המגזר הפרטי והעסקי באופן אופטימלי, מפני שהוא מספק גישה נוחה לאזורים גבוהים.

שירותי הובלות – הובלות רבות דורשות ניוד של תכולה רבה, לרבות רהיטים, מוצרי חשמל, פריטים אישיים, ועוד. מנוף זרוע מאפשר להעביר תכולת דירות בקלות, ולהקל במידה ניכרת על המובילים. במקום לזאת פריטים כבדים על גבם, מובילים יכולים להעביר תכולה שלמה של דירה באמצעות מנוף זרוע. מנוף הכרחי גם בהעברת דירות בגובה: באמצעות מנוף כזה, ניתן להרים תכולת דירה לקומות גבוהות, ולהכניס אותה דרך מרפסת או חלון רחב – בלי צורך לעלות במעלית או במדרגות.

שירות עם מנוף זרוע, לכל מטרה שלא תהיה, צריך להתבצע בזהירות רבה. הרמת משאות כבדים לגובה צריכה להתבצע על ידי מקצוענים, ועם חברת יריב שרעבי תוכלו ליהנות משירות השכרה של מנופי זרוע, או שירותי מנוף זרוע עם עובדים מקצועיים בתחום. הובלות מנוף מאפשרות לקצר זמני הובלה במידה ניכרת, וגם מונעת את הצורך בצוות גדול שיבצע את הניוד באופן מכני או ידני. החיסכון עם מנופים הוא אדיר, ולכן חברות רבות בישראל בוחרות בפתרון הזה עם חברתנו, שמציעה אספקה מהירה של מנופי זרוע איכותיים ממגוון סוגים.

Open chat